תאונות אישיות ויועץ בטיחות – מה הקשר ביניהם

תאונות אישיות ויועץ בטיחות – מה הקשר ביניהם

תאונות פתאומיות באמצע החיים

בכל חלק בחיינו אנחנו יכולים לחוות תאונה פתאומית. זה יכול לקרות בשלב מוקדם בתור ילדים או כנערים, זה יכול לקרות בדרך לעבודה או אפילו בבית. כשאנחנו מעוניינים לבנות בשטחנו, כמו למשל הרחבת הדירה או הקמת בית חדש, כשאנחנו פותחים עסק או מעוניינים לערוך אירוע מסוים, יש צורך הכרחי וחשוב לשמור על הבטיחות. תאונות עבודה, תאונות דרכים ועוד שלל תאונות רבות קורות בכל יום ובחלק מהמקרים מישהו יכול להימצא כאשם במחדל שגרם לתואנה מלכתחילה.

יועץ בטיחות
יועץ בטיחות

תאונות אישיות ויועץ בטיחות – מה הקשר ביניהם?

  • יועץ בטיחות מומחה בכל מה שקשור לענייני בטיחות במגוון רחב של תחומי פעילות החל מבנייה, גהות, רישוי עסקים, עבודה בגובה ועוד. יועץ בטיחות אחראי לדאוג שכל האזור, ה פעילות או המבנה יהיו בטוחים לחלוטין לשימוש ובין היתר גם לקשר בין תאונה מסוימת שקרתה לאדם מסוים, לתקלת בטיחות שהייתה במקום. יועצי בטיחות מייצגים באופן משפטי חברות רבות כדי להוכיח את חפותם בתאונה מסוימת וגם להפך, למען לקוחות רבים שחוו תאונות לא נעימות.
  • תאונות אישיות הן שם כולל למגוון רחב של תאונות שקורות לאדם באופן אישי למשל תאונות עבודה, תאונות דרכים, פציעות ספורט וכולה. פעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו בבית החולים וצריכים להתמודד עם שגרה לא פשוטה בה אנחנו לא יכולים לעבוד ובחלק מהמקרים להתמודד עם הוצאות כספיות לא פשוטות. יועץ בטיחות יכול לסייע לכם להבין האם מישהו היה אחראי לפציעה שקרתה לכם והאם הייתה כאן רשלנות בבטיחות.
  • יועץ בטיחות מומחה בכל תחומי הבטיחות החל מהרחוב בו אנשים רבים הולכים בכל יום ועד אולם אירועים גדול שחוגגים בו מאות אנשים. כל אזור צריך להיות בטוח לחלוטין ופעמים רבות יש התרשלות בתפקיד זה, כאשר האחראיים לבטיחות יכולים להיות העירייה ועד בעל המקום. יועץ בטיחות יכול לקשר בין התאונה האישית לרשלנות זו לתקלת הבטיחות ולזכות אתכם בכספי פיצוי שמגיעים לכם.

עבודה מקצועית ויסודית

יועץ בטיחות מומחה בתחומים רבים ובכל התהליכים הבירוקרטיים ויכול להעניק לכם ממצאים והוכחות שלא משתמעות לשתי פנים. הדרך להוכחת הקשר בין התאונה האישית שעברתם לתקלת בטיחות במקום התאונה אינה פשוטה ודורשת מיומנות וניסיון. מקרים אלו יכולים להיגמר בפציעות קלות ביותר ועד לפציעות חמורות שגורמות לנכות ואף למוות. יועץ בטיחות גם מייצג אתכם בפני מגוון רחב של גורמים ודואג לקבל את כל המסמכים הנחוצים כמו למשל המשטרה, מכבי האש, העירייה, בעל מקצוע שעבר בביתכם וכולה.

מומחיות בכל תחום

יועץ בטיחות מקיף תחומים רבים ולכן תאונות אישיות שיכולות לקרות לכל אחד מאיתנו תמיד יכולות להיבדק לעומק. גם כשמדובר בהרעלה אפשרית במסעדה שגרמה לנזק רב, נזק ארוך טווח במקום העבודה או כל מחלה אחרת כתוצאה מחשיפה לחומרים מסוימים, ולאו דווקא פגיעה פיזית, כל אלו יכולים להיבדק על ידי יועץ בטיחות שיספר לכם האם הייתה יד קלה על הבטיחות שגרמה לתוצאה הסופית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן