הדפסת כרטיסים מפלסטיק

הדפסת כרטיסים מפלסטיק

מדוע צריך כרטיסי פלסטיק?

הטכנולוגיות הקיימות בעולם שלנו משתפרות ומשתכללות מיום ליום. עובדה זו היא הסיבה העיקרית לכך שבעשור האחרון אנו עוברים תהליך מואץ הגורם לנו להסתמך ולהשתמש יותר ויותר באפשרויות שמציע לנו העולם הדיגיטלי והממוחשב. בעולם זה אין צורך בהדפסת מידע על גבי נייר או שימוש בחפצי עזר מיותרים. את כל הדברים הנ"ל יכולים להחליף האימיילים שלנו או אפליקציות מתאימות בטלפון החכם. למרות זאת, הדפסת כרטיסים מפלסטיק הוא שירות שנשאר מבוקש מאד ונראה כי למרות המהפכה הדיגיטלית- הוא נשאר תחום יציב, אמין ונח. מדוע אנו צריכים כרטיסי פלסטיק? במאמר זה נסקור את השימושים הרבים שיש לכרטיסי הפלסטיק בעולמנו.כרטיס עובד מפלסטיק

לכרטיסי הפלסטיק שימושים רבים בחיי היום יום שלנו:

  • כרטיסי מועדון- אחד התחומים שמתפתחים במהרה בעולם השיווק הם כרטיסי המועדון. הכרטיסים מציעים לחברי המועדון הטבות רבות- הנחות וזיכויים הגורמים להם לרצות לחזור ולקנות באותו העסק. באמצעות הפס החכם בכרטיס הפלסטיק יכולים הלקוחות לצבור נקודות והטבות במהלך הקנייה.
  • כרטיסי מתנה Gift Cardסוג כרטיסים זה מספק דרך נפלאה לקדם את העסק וכן יכול להוות מתנה לבני משפחה או חברים. את הכרטיס ניתן להטעין בכסף ו"לגהץ" אותו ככרטיס אשראי באמצעות הפס המגנטי שלו או בעזרת הברקוד הרשום עליו.
  • כרטיסי VIPכרטיסים אלו הם עוד אפשרות נהדרת למתג את בית העסק כעסק איכותי. הכרטיס מקנה ללקוח הרגשה כי המקום נותן לו יחס מצוין ומעריך אותו בתור לקוח. סוגי כרטיסים אלו נוטים להיות מושקעים מאד מבחינת העיצוב החיצוני שלהם.
  • כרטיסי עובדכרטיסים המאפשרים לעובד לעדכן את שעות העבודה שלו בצורה יעילה, לקבל גישה לאזורים הסגורים לעובדים בלבד וכן להוציא תלושי אוכל במהלך ארוחת הצהריים.
  • כרטיסי סטודנט ותגי זיהוי- סוג כרטיס זה הוא אמצעי חשוב מאד על מנת שבעל הכרטיס יוכל להזדהות ולהראות את המקצוע שלו או את תפקידו מול האנשים שמולו.
  • כרטיסי מלון- הכרטיסים המוכרים המשמשים כמפתח נוח וקל משקל לחדרים במלונות ובצימרים שלנו. הקוד המתאים מוכנס לפס המגנטי שבכרטיס ומאפשר לכל כרטיס לפתוח את החדר המוקצה לו בלבד.
  • כרטיסי ברקוד- כרטיסים אלו הם אמצעי תקשורת יעיל ביותר כיוון שהוא ניתן לקריאה בעזרת מגוון רחב של ציוד. בנוסף, כרטיסים אלו קלים לשכפול ומתאימים לעסקים מאובטחים כגון מעבדות, מחסנים לניהול מלאי וכן לספריות. באמצעות הברקוד ניתן לקבל מידע רב על בעל הכרטיס- החל מתמונה או חתימה אישית ועד טביעות האצבעות של מחזיק הכרטיס!

הדפסת כרטיסי פלסטיק- פתרון נח, יעיל, אמין וזול

במאמר זה הבאנו לכם על קצה המזלג את השימושים הרבים שיש לכרטיסי הפלסטיק בעולמנו. כרטיסי הפלסטיק יכולים להוות אמצעי יעיל ומקורי לשיווק העסק אך לא פחות חשוב- הם בעלי מטרות פרקטיות המספקות לנו נוחות במגוון תחומים בחיי היום יום. בעת בחירת המקום המתאים לכם להדפסת הכרטיסים, חשוב לבדוק כי החברה אכן מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק כרטיסים אלו, שהיא מספקת מגוון רחב של עיצובים אפשריים ומקוריים לכרטיס,  שהיא אמונה על איכות הפלסטיק של הכרטיס ועמידותו והעיקר- שהיא לוקחת אחריות ומספקת מעבר אמין של מידע מהכרטיס של הלקוח וחזרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן