קונדישינר לכלבים למספרות כלבים

קונדישינר לכלבים למספרות כלבים

כולם יודעים שהכלב הוא החבר הכי טוב של האדם אך לאנשים שיש בבעלותם כלב יחשבו שמדובר בבן משפחה של ממש. בן המשפחה הזה צריך לקבל מכם חום ואהבה למשך כל ימי חייו אך מלבד זאת יש לו צרכים פיזיולוגיים כמו למשל אמבטיה, ואמבטיה לכלב לא תהיה מושלמת בלי קונדישינר.

מי צרך קונדישינר לכלבים?

כול מי שיש לו כלב ורוצה לרחוץ אותו בצורה מושלמת, וכל אחד צריך לרחוץ אותו בצורה מושלמת, חייב שיהיה לו ם קונדישינר. הקונדישינר הוא למעשה מרכך כאשר הוא חשוב מאוד לריכוך הפרווה שלו כדי שהיא לא תהיה עבה, גסה ולא נוחה לכלב וגם לא לליטופים ולסירוק שלכם. יכול להיות שהפרווה שלו ללא קונדישינר תתחיל גם להיות יבשה ולמעשה הסיבה שהוא צריך קונדישינר לפרווה שלו היא בדיוק אותה הסיבה מדוע יש צורך בקונדישינר לבעלי שיער ארוך, כאשר את הקונדישינר אפשר לקנות לבית כדי לרחוץ את הכלב וכמובן שגם מספרות כלבים חייבות שיהיה להם אחד כזה.

קונדישינר לכלבים
קונדישינר לכלבים

האם אי אפשר להשתמש בקונדישינר רגיל?

כל אחד שיש לו כלב זמן קצר ושמע שהוא צריך לרחוץ את כלב שלו בין היתר גם בקונדישינר לכלבים, חשב לרגע להשתמש בקונדישינר שיש כבר במקלחת או לקנות אחד כזה שעולה מחיר זול הרבה יותר, כאשר אפשר למצוא קונדישינר בסופר במחיר של 20 שקלים ומטה. עם זאת, חשוב לזכור כי קונדישינר רגיל לא יכול להיות שימושי לכלבים כיוון שסוג הפרווה שלהם שונה מאשר השיער שלכם. שיער של בן אדם הרבה יותר דק והרבה פחות צפוף וכל ניסיון רחצה של הכלב עם שמפו או קונדישינר כמו כל תחליב רחצה אחר שמיועד לבני אדם, יהיה חיסכון לא מקובל על הפינוק ואיכות חייו של הכלב שלכם.

קונדישינר איכותי לפינוק של הכלב

זה שקניתם למספרת הכלבים שלכם קונדישינר לכלבים זה טוב ויפה אך השאלה היא האם קניתם קונדישינר איכותי. בסופו של דבר לא מדובר על קונדישינר ביתי שעמו אתם יכולים לרחוץ את הכלב ולפנק אותו ברמה שאתם רואים לנכון, הרי אז נכנסים שיקולים של תקציב. כשלקוח מגיע אליכם עם הכלב שלו כדי לספר את הכלב שלו ולרחוץ אותו מכל השערות ועל הדרך לפנק אותו את הפינוק הקבוע לפני הקיץ, הוא רוצה שהוא יריח טוב ויהיה נעים ביותר למגע. את הקונדישינר יש לבחור באופן שקול במיוחד כדי לא לאכזב את הלקוחות שלכם שמצפים יחד עם הכלב שלהם שהוא יריח הכי טוב שיש.

האם תמיד ישתמשו בקונדישינר לכלבים ומתי משתמשים בו?

בקונדישינר לכלבים יש להשתמש אחרי המקלחת ואחרי החפיפה, וזאת כדי לרכך את הפרווה שלו. השאלה היא האם תמיד יש להשתמש בו או האם אפשר לוותר עליו? באופן כללי רחצה לכלב לא צריכה להתבצע לעתים קרובות ולמעשה ההמלצה היא לקלח אותו כמה שפחות ורק מתי שממש צריך. למשל, אחרי תספורת לכלב הוא חייב לעבור אמבטיה יסודית כדי שלא ישיל את השערות שעוד דבוקות לפרווה שלו כשהוא יתרוצץ בבית. אם כבר הוא עובר מקלחת, אז כדאי להשתמש בקונדישינר לחוויה מושלמת.

קונדישינר לכלבים הוא רק ההתחלה

אם אתם רוכשים מוצרי טיפוח למספרת הכלבים שלכם כמו שמפו וקונדישנר לכלבים ואולי גם את האמבטיה לרחצה עצמה, כדאי מאוד שתבצעו סקר שוק מעמיק. סקר שוק מקיף יספק לכם גם מחירים זולים יותר, גם השוואה טובה ויסודית בין המוצרים השונים וכמובן גם יאיר את עיניכם למוצרים שאולי לא הכרתם שיכולים לשפר את החוויה של הלקוחות שצפויים להגיע למספרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן