יריעות ביטומניות נדבקות

יריעות ביטומניות נדבקות

היריעות הביטומניות כבר ידועות כלולם וקשה מאוד שלא להכיר אותן כי מדובר בשיטת האיטום המוצלחת והמבוקשת ביותר בישראל. היריעות מורכבות מחומר ביטומני איכותי ביותר והן עמידות לשנים רבות אך ללהיט החדש הבא כנראה אף אחד עוד לא הכין אתכם.

היריעות הביטומניות שכבשו את עולם האיטום

יריעות ביטומניות כבר קיימות בעולם זמן רב והן לאט ובזהירות החליפו את הזפת החמה כשיטת האיטום המוצלחת ביותר. הסיבה היא שהאיטום הופך להיות טוב יותר ועמיד יותר כך שאם תתקינו יריעות ביטומניות על גג ביתכם ככל הנראה הן יהיו שם גם לעוד עשר שנים ואפילו יותר. למרות שמדובר ביריעות חזקות ועמידות במיוחד גם הן לא חפות מחסרונות ולמעשה אחד מהם הוא העבודה היקרה שנדרשת כדי להתקין אותן וכמון אי היכולת להתקינן בגגות קלים. יריעות ביטומניות נדבקות פותרות גם את המצב הזה.

יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות נדבקות: מתי זה מתאים ולמי זה טוב?

  • היריעות הביטומניות הנדבקות הן למעשה יריעות כמו היריעות הרגילות, אלו שמולחמות, אם כי ההבדל הוא שיש מאחוריהן שכבת דבק שמצמידה אותן היטב אל המשטחים. האיטום של יריעות אלו איכותי בדיוק כמו האיטום של היריעות שמולחמות אם כי מדובר על שיטת איטום פחות עמידה ולכן מתאימה בעיקר לגגות בהן אי אפשר להלחים את היריעות.
  • למשל, גגות קלים לא יכולים לקבל הלחמה איכותית ועמידה של יריעות ביטומניות כיוון שככל הנראה לא מדובר בבטון. גם גגות בטון שאינם שטוחים קשים מאוד להלחמה של היריעות ולכן היריעות הנדבקות נכנסות לתמונה. היריעות חסינות לקרינת השמש ועמידות לאורך זמן ואם מדביקים אותן כמו שצריך לא אמורה להיות כל סכנה.
  • היריעות מתאימות גם לאיטום קירות. יש יריעות רבות שמגיעות עם ציורים נחמדים כך שגם את העיצוב לא נוטשים.

כמה עולות יריעות ביטומניות נדבקות?

גליל אחד של יריעות ביטומניות נדבקות עולה בין 300 ועד 600 שקלים וכך למעשה אתם יכולים לחסוך עלויות רבות כי התקנה של יריעות בשטח הגג שלכם תעלה בערך 90 עד 100 שקלים למטר אחד. ההבדל במחיר נובע מהצבעים והגוונים של היריעות כאשר חלק מהן מגיעות עם עיטורים ריאליים של גגות רעפים וכולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן