ההבדל בין מותגי משקפיים למשקפיים פשוטים

ההבדל בין מותגי משקפיים למשקפיים פשוטים

חברה שמייצרת משקפיים הופכת למותג יוקרתי, גדול ואקסקלוסיבי רק לאחר שהיא עומדת במשך שנים רבות בפני סטנדרטים מחמירים מאוד של בקרת איכות. לעומת זאת, משקפיים שמיוצרים על ידי חברה רגילה וצעיר יהיו בדרך כלל פשוטים ולכן לא מספיק איכותיים.

איכות המותג

מכאן שההבדל העיקרי בין מותגים למשקפיים פשוטים הוא ברמת האיכות. ברגע שמבינים את ההבדל הזה, כל מה שנותר לעשות הוא לבחון כל מקרה לגופו במונחים של עלות מול תועלת ולפי שיקולים אישיים.

שיקולים לבחירת משקפיים

לא כל האנשים מייחסים חשיבות גדולה למתן עדיפות למשקפיים שמיוצרים על ידי מותג גדול לעומת משקפיים פשוטים. אם גם אתם מתלבטים לפני בחירת המשקפיים הבאים שלכם, הנה כמה שיקולים שרצוי להתייחס אליהם:

א. תקציב – מסגרת התקציב יכולה לסייע לכם לבצע סינון גס בין מותגי משקפיים. אם תדעו כמה כסף אתם מוכנים להוציא על המשקפיים יהיה לכם קל יותר להשוות בין מותגים לבין חברות פשוטות.

ב. חוש אופנתי – מי שחשוב לו לענוד את המשקפיים הכי אופנתיים בחנות לא יכול להתפשר על המותג. המותג של המשקפיים חשוב כי הוא מעיד על כך שהחברה השקיעה מאות מיליוני דולרים בפיתוח של מוצר שיהיה גם איכותי ואסתטי וגם אופנתי ומרענן.

מותגי משקפיים
מותגי משקפיים

ג. טעם אישי – על טעם וריח אין מה להתווכח ויש כאלה שיטענו בעדם של משקפיים פשוטים אפילו אם המחיר שלהם זול במאות שקלים בהשוואה למותגי משקפיים. הטעם האישי יעזור לכם לדעת באילו משקפיים להתמקד ועל מה לוותר.

השוואת משקפיים

הדרך הנכונה להשוות בין משקפיים פשוטים ומותגי משקפיים היא להגיע לחנות ולנסות אותם באופן עצמאי. גם מי שלא מכיר מקרוב את תחום האופטיקה ישים לב למידות, למשקל, לאיכות חומרי הגלם ולעיצוב של המותגים הגדולים והמפורסמים לעומת המשקפיים הפשוטים.

השקעה משתלמת

מותג יכול להפוך בקלות להשקעה משתלמת אם בוחרים אותו בצורה נכונה. אם מדובר במשקפי ראייה למשל אין מקום לפשרות, מה גם שבמדינה עם אקלים חם כמו ישראל יש חשיבות גדולה גם למשקפי שמש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן