הכל על רשתות גלילה

הכל על רשתות גלילה

הרשת שתפתור את כל הבעיות

רשתות ברגע שמוצר מסוים נפתח מלמעלה למטה יש לו הרבה יתרונות. כשמדובר על רשת שהכרחית בכל בית אנו מקבלים מוצר הכרחי שיכול להיות כל כך שימושי עד שלא נבין מדוע לא התקנו אותו קודם לכן והסתפקנו ברשת שדורשת הזזה ממקום למקום. אמנם רשתות הזזה יכולות להיות שימושיות במקומות מסוימים אך הן פוגעות פגיעה מכרעת בעיצוב. דמיינו לכם שהחלונות שלכם סגורים ואתם רוצים ליהנות מהם, בעיקר אחרי שניקיתם אותם והם שקופים לחלוטין, מאור השמש שנכנס מבחוץ. כל עוד יש לכם רשת הזזה ולא רשת גלילה הדבר לא יינתן.

רשת גלילה

תפקיד מהותי בשמירה על הבית

כולם צריכים רשתות ורשתות גלילה מבצעות את העבודה בצורה הכי טובה. הרשתות עמידות ביותר וישמרו על הבית שלכם נקי מזבובים, מיתושים ובכל מעופף שיחשוב שבבית שלכם הוא ימצא פינת מסתור. אף אחד לא אוהב ללכת לישון ולהרגיש איך היתושים עוקצים אותו בכל חלקי הגוף כמו שאף אחד לא אוהב ללכת לישון ולהרגיש כיצד האווירה חנוקה ואין בה שום תחלופה של אוויר. רשתות חיוניות ביותר אך כדי לקבל פתיחה קלה ופשוטה יותר כדאי מאוד להתקדם לרשתות גלילה שמספקות כיסוי טוב יותר כנגד אותם מעופפים בפתיחה שלא מצריכה הזזה של חלונות כדי להגיע לרשת.

הכל על רשתות גלילה: משלב ההתקנה ועד בחירת הרשת המתאימה

• כדי להתקין רשתות גלילה לא צריך התקנה מסובכת מידי אלא מספיקה תיבה שתכיל את הרשת וחלון. ההתקנה מתחילה בכך שיש צורך לבדוק את מידות החלון. הרשתות מתאימות לכל סוגי החלונות וגם החלונות הרחבים ביותר והארוכים ביותר יוכלו לקבל רשת הולמת. אחרי שלוקחים את המידות, תחילה יש צורך להתקין את תיבת האחסון של הרשת שתהיה בחלק העליון. אם נראה לכם שהעיצוב ייפגע בגל התיבה תחשבו פעמיים כי התיבה תשתלב היטב עם החלון ולמעשה היום יש שיטות כיצד לגרום לה לא לבלוט בצורה שקשה יהיה לשים אליה לב.
• אחרי שהתיבה הותקנה הגיע הזמן להתאים את הרשת ואת המסילות. הרשת עצמה יורדת על מסילות עד לחלק התחתון של החלון כך ששם היא מכסה את כל החלון לחלוטין, כאשר היא זזה בתחומיהן של המסילות. המסילות עצמם מותקנות על הקורות של החלון והן לא גדולות במיוחד. אחרי שהן הותקנו אפשר להכניס את הרשת ביניהם ולסגור את התיבה.
• הרשת עצמה ממוקמת בתוך התיבה בצורה של גליל. מדובר רשת גמישה והרבה יותר מעוצבת משאר הרשתות שדורשות הזזה.

איך הרשתות עוצרות?

לאורך המסילות ישנם מעצורים. המעצורים ממוקמים בחלק התחתון של המסילה ממש בנקודה בה הם נוגעים באדן החלון ובכך מביאים לחסימה מלאה, אם כי אפשר בחלק מהדגמים להזיז את הסטופרים מעט למעלה ולמעשה לפתוח את הרשת בצורה מעטה לכל מטרה שהיא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן