מתי מוטב ליצור קשר עם חברת הדברה בתל אביב?

מתי מוטב ליצור קשר עם חברת הדברה בתל אביב?

יום אחד קמתם וזיהיתם שיש לכם אורחים חדשים בבית שלכם – כמה תיקנים, נחיל נמלים, מכרסם שנכנס לבית, ועוד כל מיני אורחים לא קרואים. מה עושים כעת? אפשר כמובן לנסות ולתפוס אותם או להרוג אותם בעצמכם. יש הרי לא מעט מלכודות ביתיות, יש תרסיסים נגד מזיקים, וכיו"ב. עם זאת, יש מקרים שבהם מוטב מאד ליצור קשר עם חברת הדברה בתל אביב, על מנת שזו תבוא ותטפל במצב. מתי כדאי לפנות לגורם מקצועי שישתלט על העניינים?

המקרים שבהם חובה לפנות למדבירים המומחים

  • מזיקים מסוג מסוים – ישנם מקרים שבהם חובה לפנות לחברת הדברה בתל אביב, משום שאין בעצם חומרים לשימוש ביתי נגד המזיקים. כך למשל אם יש לכם מכת טרמיטים בבית – החומרים שפועלים נגדם הם רעילים מאד ורק מדביר עם רישיון רשאי להשתמש בהם.
  • כשאלו לא חרקים – מצב נוסף שבו כדאי לרוב לפנות לחברת הדברה בתל אביב הוא כשמדובר על עופות ומכרסמים אשר נמצאים ומציקים לכם. מדוע? משום שהטיפול בהם צריך להיות רגיש הרבה יותר. אתם לרוב לא תרצו להרוג אותם, אלא פשוט לסלק אותם החוצה. זה אומר שצריך להשתמש בכלובים, בפיתיונות, להציב רשתות, ואפילו אמצעים אלקטרוניים שירחיקו אותם. מדובר על עבודה שהיא מורכבת יותר – ועדיף שמדביר מקצועי יטפל בנושא.
  • כשמדובר על עניין שחוזר על עצמו – יש נמלים בבית, ריססתם אותן והן שוב חזרו, ושוב, ושוב ושוב! מה עושים? כמובן שצריך ליצור קשר עם חברת הדברה בתל אביב אשר תגיע במהירות ותטפל במצב. ככל הנראה, לא די להסתפק בריסוס קבוע על כל מיני חורים וחריצים. חברת הדברה תבחן את המצב לעומקו, ותבצע ריסוס אפקטיבי הרבה יותר, אשר יחסל את הבעיה אחת ולתמיד.

וכמובן אם אתם מחוץ לבית

מומלץ לפנות לחברת הדברה גם אם מדובר על ריסוס שהוא מחוץ לבית שלכם. כך למשל ריסוס שנדרש לחצר או לגינה שלכם, ריסוס במשרד או בעסק, וכיו"ב. הריסוסים הללו הם לרוב יותר מתקדמים ונדרש בהם יותר ידע מקצועי – ועל כן כדאי לפנות למדביר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן