מכולות לפינוי פסולת

מכולות לפינוי פסולת

השכרת מכולות לפינוי פסולת היא חלק בלתי נפרד מפרויקטים בתחום הבנייה והשיפוצים. ללא מכולות מן הסוג הזה לא ניתן לרכז את הפסולת ולהעבירה לאתרי פינוי מורשים. יש סוגים שונים של מכולות המתאימות לפינוי פסולת. ההבדלים בין המכולות באים לידי ביטוי בגודל ובמחיר:

השכרת מכולות לפינוי פסולת

  • השכרת מכולה של 7 קוב תעלה 700-850 ש"ח
  • השכרת מכולה של 9 קוב תעלה 800-900 ש"ח
  • השכרת מכולה של 17 קוב תעלה 1,400-1,600 ש"ח
  • השכרת מכולה של 24 קוב תעלה 2,100-2,400 ש"ח

המחירים הנקובים לעיל הם להשכרת מכולה לשבוע והם כוללים הובלה ופינוי. יחד עם זאת, לקוח המעוניין להפיק את המרב מהאפשרות של השכרת מכולות לפינוי פסולת נדרש להביא בחשבון עוד כמה שיקולים.

כיצד בוחרים את המכולות המתאימות?

הנה כללי האצבע שיעזרו לכם לבחור מכולות מתאימות עבור פינוי פסולת בניין:

א. סוג הפסולת – לא כל המכולות מתאימות עבור פסולת בניין. רגע לפני שבוחרים מכולות לפינוי פסולת, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע ולוודא את התאמתה לצרכים ולמטרות. ההבדלים העיקריים הם בין פינוי מתכות ועץ לבין פינוי עבודות גבס, דבקים, פרופילים וכן הלאה.

ב. מיקום העבודה – יש הבדל משמעותי בין פינוי פסולת באתר בנייה לבין פינוי פסולת מתוך שכונת מגורים צפופה. מיקום העבודה יכריע בשאלה היכן למקם את המכולה ובאיזה גודל של מכולה לבחור.

ג. אופי העמסת המכולה – האפשרויות להעמסת מכולה בפסולת בניין הן שימוש בשרוול, השכרת טרקטור או השכרת בובקט. כדאי להחליט מראש כיצד רוצים להעביר את הפסולת לתוך המכולה ולבחור את האפשרות הרלוונטית.

קבלנים בתחום של פינוי פסולת מציעים השכרה של מכולות לטווח קצר וארוך. מומלץ ליצור קשר עם קבלנים אלו ולקבל הצעת מחיר מסודרת על מכולות לפינוי פסולת במהלך שיפוץ ובנייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן