מדוע כדאי להתקין גדרות רשת?

מדוע כדאי להתקין גדרות רשת?

בעלי בתים רבים סובלים מהפרעות הפוגעות באיכות החיים. הפרעות אלו יכולות להיות כניסה של מסיגי גבול, חדירה של מזיקים ומכרסמים, או אפילו שיטוט של כלבים או חתולים. הפתרון היעיל ביותר להפרעות מן הסוג הזה הוא התקנה של גדרות רשת.

בעבר הכירו רק חקלאים וגורמים מקצועיים בענף התעשייה את אופי השימוש הנכון בגדרות. עם זאת, כיום מבינים גם בעלי בתים, כי יש הרבה דרכים יעילות למנוע הפרעות. אין צורך להתפשר על רמת המיגון והבטיחות, או לחסום לחלוטין את הכניסה לשטח הפרטי. אפשר להתקין את הגדרות תוך הגדרה מוקדמת של צרכים ומטרות, לשמור על חזות אסתטית, וליהנות ממינימום של הפרעות לאורך זמן. בנוסף, ניתן לנצל את הגדרות לשורה ארוכה של שימושים:

–          הגנה מפני יונים, דרורים וציפורים

–          מחיצות ללולי תרנגולות

–          גידור מרפסות וגינות

–          סימון עבודות עפר

רשתות לחלונות
רשתות לחלונות

כיצד בוחרים גדר רשת?  

גדר יכולה להיות מיוצרת מחוטי מתכת, פלסטיק או נירוסטה. על מנת לבחור את הגדר המתאימה ביותר יש לקחת בחשבון את השיקולים הבאים:

א. גמישות ותנאי שטח – מי שמעוניין בגדרות רשת לצורך הצבה על גבי תוואי שטח בקימורים שונים צריך להשתמש בפלסטיק. לעומת זאת, לקוחות המחפשים אחר רמת מיגון גבוהה יותר יכולים לבחור מתכת או נירוסטה. יש לבדוק את הגמישות של הגדר ואת אופי ההתקנה שלה. כל עוד המטרה העיקרית היא מניעת כניסה של מפריעים, כל חומרי הגלם יכולים לבצע את העבודה ברמה זהה

ב. צבעים – רשתות המיוצרות כיום על ידי החברות המובילות מציעות בחירה מבין ספקטרום רחב מאוד של צבעים. אפשר להתקין גדר ירוקה על משטחי דשא או מרעה, לבחור גדר כהה יותר בקרבת הבית או לשלב בין גוונים שונים.

ג. תקן ובטיחות – יש הרבה דרכים לייצר רשתות וגדרות. לקוח המעוניין ליהנות מהמוצר לאורך זמן חייב לבדוק האם הגדר עומדת בתו התקן הנדרש, מי מייצר אותה, ומהם הכללים העיקריים לשמירה על הבטיחות. את ההתקנה של הגדר חשוב לבצע בליווי אנשי מקצוע מיומנים. רק בצורה כזו ניתן להתקין את הגדר בצורה יציבה ולמנוע כניסת מפריעים.

מיגון, אבטחה או תיחום עם גדרות ורשתות

הקטגוריה של גדרות ורשתות מציעה מגוון רחב של פתרונות מיגון, אבטחה או תיחום:

–          רשתות לחלונות

–          רשת מרעה

–          רשת משושה

–          רשתות ארוגות

–          רשתות מולחמות

לסיכום, גדרות נותנות מענה על צרכים בטיחותיים ואסתטיים. הן מתאימות עבור בתים פרטיים, חצרות, חלונות, מרפסות, גגות ועוד. אפשר לשלב אותן בשטח פתוח על מנת למנוע חדירה של מפריעים לא רצויים, או לבחור פתרונות ארוכי טווח המיוצרים ממתכת או נירוסטה. ההמלצה העיקרית היא להכיר את ההבדלים בין הגדרות, ולבחור אותם תוך התחשבות בתנאי השטח, הייעוד ואופי השימוש הצפוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן