אפוקסי לחניונים לשמירה על משטח החניון

אפוקסי לחניונים לשמירה על משטח החניון

חניונים הם מקומות גדולים אשר כוללים משטחים מסוגים שונים אשר זקוקים להגנה מירבית. חשוב לזכור, כי חניונים הם מקומות אשר בהם נוסעות מכוניות והולכים אנשים ויש לשמור על בטיחות המקום כמו על מראה אסתטי ואחיד כאחד. ציפוי אפוקסי לחניונים הוא הפתרון היעיל, הבטיחותי, העמיד והאסתטי ביותר אשר ניתן למצוא כיום בשוק.

מהו ציפוי אפוקסי לחניונים

חניונים הם למעשה משטחי חניה גדולים, מקורים או פתוחים, ועליהם להיות מאד נגישים מבחינת הנוחות והבטיחות של הרכבים והאנשים. לא משנה מאיזה חומר מיושמת רחבת החניה, ציפוי אפוקסי מעניק לה מראה אחיד ומונע סדקים ומהמורות במשטח. ציפוי אפוקסי מיושם בחניונים, במפעלים, במעבדות, במשרדים ובכל מקום אשר בו רוצים כי הריצוף יראה טוב ויתפקד כראוי בשורה התחתונה בסופו של יום. ציפוי אפוקסי לחניונים עמיד בפני שחיקה ומעניק לכל משטח את היתרונות הבאים:

  • ציפוי אנטי סטטי – ציפוי אפוקסי לחניונים מונע הצטברות מטען סטטי ובכך מגן על הריצוף מפני הצטברות של אבק ולכלוך.
  • אפוקסי ניתן ליישום על מגוון חומרים – ציפוי אפוקסי לחניונים ניתן ליישום על חומרים שונים כמו בטון, עץ, אריחים מסוגים שונים וכמעט בכל סוג של משטח.
  • אפוקסי עמיד ביותר – ציפוי אפוקסי לחניונים עמיד במשקלים גדולים וכבדים למדי, הוא עמיד גם בפני חומצות וכימיקלים או בפני הפרשות שונות של מנועי רכב למניעת שחיקת המשטח.
  • אטימות לנוזלים – ציפוי אפוקסי אטום לנוזלים ולא מאפשר את חלחול הנוזלים והריסת משטח החנייה כתוצאה מנזילת מים, שמנים, דלק וכדומה.
  • אסתטיקה כובשת – בנוסף לכל התכונות אשר צויינו כאן, ציפוי אפוקסי מעניק למשטחי חניונים מראה אחיד ואסתטי במיוחד, וניתן לבחור את החומר אשר מיושם בגוונים שונים ודוגמאות רבות, וניתן לעצב בעזרתו כל משטח בדרך המיוחדת לו.

היתרונות הללו הופכים את הציפוי האפוקסי לאחד מן הציפויים הטובים ביותר, שניתן ליישם בחניונים ובמקומות רבים נוספים, ויש להקפיד לעבוד עם חברה מקצועית ביותר בתחום זה, אשר עובדת ברמה גבוהה ואיכותית למדי על כל המשתמע מכך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן