סגירת מרפסת לדירה פרטית

סגירת מרפסת לדירה פרטית

סגירת מרפסת היא אחת האופציות הטובות ביותר העומדת לרשותם של בעלי דירות.

סגירת מרפסת גם לעסקים גדולים

 

כיום אפשר למצוא מרפסות תחומות במרכזי הערים הגדולות, בפריפריה ואפילו בקיבוצים. שינויים בתכניות החוק, כמו גם תכניות עיצוב חדשות, שיפרו באופן משמעותי את הפופולאריות של אופציה אסטטית זאת. בניגוד לתהליכי שיפוץ אחרים, סגירת מרפסת אינה מחייבת פגיעה באיכות החיים. ניתן לתחום הרמטית את המרפסת גם בזמן השהייה בבית, בין אם מדובר על משפחות, בני זוג או רווקים צעירים.

אפשר למנות מספר סוגים של סגירות אותן ניתן לבצע במרפסת:

א. סגירת חורף – סגירה איתנה, חזקה ואטומה המתאימה במיוחד למסעדות, בתי קפה ואנשי עסקים.
ב. סגירת גזוזטרת שמש – זו סגירה המתבצעת לרוב באמצעות פאנלים מפרופילי אלומיניום. היא יוצרת חדר נוסף בתוך מבנה ייחודי, וניתן למצוא אותה בדירות ישנות וחדשות.
ג. סגירת מרפסת למשרדים – מלבד סגירת חורף יכולים בעלי עסקים להגדיל את המשרד או את השטח העומד לרשותם בעזרת הליך התיחום העיצובי בחלל שהוא בהגדרה חשוף מבחינה חיצונית. יתרה על כך, בעלי עסקים יכולים ליצור מראה מעוצב ומרשים עם קירות זכוכית שקופים, פרופילי אלומיניום ייחודיים ועוד.
ד. סגירת פטיו – זהו פיתרון לבעלי בתים צמודי קרקע. בעזרת סגירת פטיו ניתן לשפר את תחושת הפרטיות, לשים קץ לבעיות החרקים, וליצור חלל נוסף לעבודה, פינת אוכל, משחקים וכדומה.

כך תוכלו להגדיל את שטח הבית

היתרון הגדול ביותר של סגירת מרפסת הוא כמובן הגדלת שטח הבית. בתקופה בה כולם מחפשים אחר השקעות בתחום הנדל"ן, הגדלה של בית פרטי היא ללא ספק הטבה משמעותית. ההגדלה עשויה להיות של מטרים בודדים, אך בחלק מהדירות היא מגיעה לעשרות מטרים מרובעים.

לאחר הגדלת שטח הבית ניתן ליהנות משיפור באיכות החיים. ההגדלה מפנה חלל חיוני ומאפשרת הרחבה על חשבון שטחים מתים.

מעלים את ערך הנכס

עוד יתרון שכדאי לציין בהקשר של סגירת מרפסת לדירה פרטית הוא העלאת ערך הנכס. דירה גדולה עם מרפסת סגורה נהנית למעשה מכל העולמות. מצד אחד, המרפסת מגדילה כאמור את החלל בתוך הבית, ולכן פותחת בפני בעלי הדירה קהל שלם של שוכרים, קונים ומתעניינים. מצד שני, מרפסת סגורה עדיין מאפשרת הנאה מגישה אל החזית. ניתן לפתוח את המרפסת, להכניס אור אל הדירה או לבלות בישיבה כלפי חוץ.
דירה פרטית עם מסגרת סגורה שווה יותר מאשר דירה רגילה. סגירת המרפסת משמשת בהקשר הזה בתור סוג של שיפוץ, אשר הופך את הדירה לחלק בלתי נפרד מנוף הנדל"ן המודרני.
יתרון נוסף של סגירת מרפסת בדירה פרטית הוא המחיר. בעזרת שימוש בחומרי גלם איכותיים ניתן לבצע עבודות שונות, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, על גימורים ועל הצעת מחיר משתלמת. חברות מקצועיות העוסקות בסגירת מרפסות מספקות אחריות על כל עבודה ועומדות לרשות הלקוחות גם לאחר סיומה.

לסיכום, כדאי להתייעץ עם אחת החברות הללו לקבל פרטים נוספים על היתרונות של סגירת מרפסות.

המאמר בחסות אלומיניום אלי – סגירת מרפסת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן