מדוע כדאי להתקין תריס חשמלי?

מדוע כדאי להתקין תריס חשמלי?

תריסים חשמליים הם חלק ממהפכה אשר עוברת על תחום העיצוב ואשר מוביל אותה בעקשנות אלומיניום אלי. בעזרת התריסים הללו ניתן לשדרג את החלונות ולשנות לחלוטין את המראה של הבית או העסק.תריס חשמלי לעומת תריס רגיל

זהו אביזר מוצלח המספק הצללה מלאה גם באיזורים מוארים. על מנת להבין את היתרונות של מנגנון ההפעלה החשמלי כדאי קודם כל לציין את מאפייני המוצר:

– אין ידיות למשיכה
– הפעלה באמצעות שלט, כפתור או מתג
– תנועה קלילה ומהירה של שלבי התריס
– שליטה מלאה ברמת האור וההצללה
– תוספת אידיאלית לחלון זכוכית
– מעבר מהיר בין איטום מלא להכנסת אור טבעי

הביקוש וההיצע שיפרו את מחירי התריסים החשמליים, וכיום ניתן למצוא אותם במגוון עצום.
תריסים לבית עשויים בדרך כלל מחומרים קלים כמו פלסטיק ואלומיניום, השומרים על מראה מבריק ומרשים לאורך שנים. לעומת זאת, תריסים לחניות, מחסנים, מפעלים או למגזר העסקי עשויים ממתכות כבדות ומוגנות. תריסים אלו מספקים לא רק הצללה ואסתטיקה, אלא גם מונעים פריצות.

חוסכים בהוצאות חשמל ומשפרים את איכות החיים

תריס חשמלי מאפשר סגירה מוחלטת, ולכן חוסך בהוצאות חשמל. בקיץ ניתן להיעזר בתריס על מנת לבודד את הטמפרטורות בתוך הבית, בעוד בחורף התריס מונע מהטמפרטורות הנמוכות להיכנס פנימה. כדאי להתקין את התריסים משום שמדובר על מוצר בעלות משתלמת לטווח הקצר והארוך. לעומת התריסים הרגילים המחייבים הוצאה משמעותית ואינם מספקים פתרונות בידוד, המנגנון החשמלי משתלב נהדר עם עקרונות של סביבה ירוקה, בית חכם וצמצום בהוצאות חשמל.

עוד יתרון משמעותי של תריס הפועל על בסיס מנגנון חשמלי הוא הנוחות. אי אפשר להשוות בין תפעול של תריסים מסורתיים ותריסי גלילה ידניים, לבין תריס שמסיים להיפתח או להיסגר בתוך שניות ספורות בלבד. ניתן לעצור את התריס בכל נקודה, ולהחליט על רווחים בין השלבים. התריסים אידיאליים עבור סלון, חדרי שינה ופינות אוכל, אך לאחרונה ניתן למצוא אותם גם במטבחים, חדרי שירותים ועוד. הם עונים על צרכים רבים, ולכן הלקוחות משלבים אותם בעיצוב הכללי של הבית.

מדוע מעצבי הפנים אוהבים את התריסים?

מעצבי פנים אוהבים מאוד את האפשרות של תריסים חשמליים וזאת בשל מספר סיבות. ראשית, אפשר לשלב בין סוגי תריסים שונים. פרופילי אלומיניום מיוצרים על ידי חברות מובילות ומבטיחים עמידות מלאה, מינימום של תחזוקה ובעיקר מראה מרשים. שנית, תריסים יכולים להסתיר מראה של חלונות ישנים. במקום להוציא עשרות אלפי שקלים על החלפת פתחים או שיפוץ כללי, ניתן פשוט להזמין אנשי מקצוע מיומנים, ולהתקין תריס מתקדם ומשוכלל.

לסיכום, תריסים חשמליים זוכים להצלחה וזאת בשל יתרונות רבים. כדאי מאוד להתקין את התריסים הללו, או לכל הפחות להתייעץ עם בעלי מלאכה מנוסים כגון אלומיניום אלי. חשוב לערב מעצבי פנים בעת ההחלטה על התקנת התריסים, להגדיר את רשימת הצרכים וליהנות מהצעות מחיר משתלמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן