פאות נוכריות – לא מה שחשבתם

פאות נוכריות – לא מה שחשבתם

הכתבה באדיבות: פאות רמי

יותר ויותר אנשים – גברים ונשים כאחד, בוחרים להשתמש בפאות מסיבות שונות. יש אנשים שזקוקים לפאה כדי להסתיר נשירת שיער מוגברת או התקרחות איתה הם לא מרגישים בנוח, בין אם היא מגיעה מסיבות בריאותיות או בגלל הגיל. יש כאלו שבוחרים להניח על ראשם פאות מסיבות דתיות ויש כאלו שעושים זאת מסיבות אסתטיות, כי אינם מרוצים ממראה השיער באופן כללי.

בעבר השימוש בפאה כדי לשנות את המראה ולהפוך אותו למעניין יותר, לחפות על מראה שיער דליל, מוזנח או אפילו על מצב ביניים בזמן הארכת השיער היה מוזר ואנשים הרימו גבה ואפילו התלוצצו על כך. היום המצב הוא שונה. פאות הן כלי אסתטי, איכותי ועמיד שמאפשר לאנשים עם כל הבעיות שציינו כאן ליצור לעצמם מראה מנצח.

הסוד לשימוש בפאה הוא לבחור פאות שמתאימות למראה, למבנה הגוף, לגוון עור הפנים והעיניים וליצור מראה שייראה טבעי כמה שיותר. בגלל שהיום השימוש בפאות הוא הרבה יותר נפוץ, יצרני פאות בארץ ובעולם הפכו את הייצור לאמנות, כשהם מקפידים על שימוש בשיער אדם, נמנעים מהמראה הסינטטי של פאות בעבר ומתאימים באופן אישי לכל לקוח או לקוחה את הפאה שלה.

פאות בכל סגנון וצבע

היום אפשר למצוא פאות בכל סגנון. שיער חלק או מתולתל, תספורת קארה או שיער ארוך וגולש, עם פוני או בלי פוני. נשים יכולות לבחור בפאה בעלת שיער בלונדיני, ג'ינג'י, חום ושחור.

בכל המקרים ניתן להתאים אישית את הפה לראש של האישה ולוודא שהיא יושבת על הראש בצורה נוחה, נעימה ואינה יוצרת גירויים. אצל גברים ניתן להתאים פאה לחלקים מהראש, במקומות בהן יש שיער דליל או התקרחות או לבחור בפאות לכל דבר שיוצרות מראה צעיר יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן