חנוכה כבר כאן – מסיבת חנוכה עם קריוקי

חנוכה כבר כאן – מסיבת חנוכה עם קריוקי

פעילות חברתית מסוג קריוקי יכולה להתאים גם לחגים. בחנוכה לדוגמא ניתן לנצל את היתרונות של קריוקי ולבלות עם המשפחה, החברים והקולגות.

בידורית
בידורית

הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם להפיק מסיבת חנוכה עם בידורית וקריוקי:

א. בחירת שירים בהתאם לקהל היעד – נסו לבחור כמה שיותר שירים המתאימים להעדפות קהל היעד. הבחינו בין מסיבת קריוקי לילדים לבין מסיבה למבוגרים. חשבו על דרך לשלב את כל האורחים במסיבה ואל תשאירו אף אחד מאחור.

ב. שימוש בציוד הגברה איכותי – ציוד הגברה קובע במידה רבה את שביעות הרצון של האורחים שלכם מהמסיבה. בסופו של דבר, אי אפשר לערוך אף פעילות קריוקי ללא ציוד הגברה. בחרו היטב את הציוד, השוו בין מוצרים לפי מפרט טכני והתייעצו עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות:

ג. החליטו היכן לקיים את המסיבה – מסיבת חנוכה עם קריוקי יכולה להתקיים בחצר, בתוך הבית או במקומות ציבוריים. ודאו שהרעש לא מפריע לאף אחד ובמידת הצורך תאמו את המסיבה מול הרשויות. חפשו אחר מקום עם אקוסטיקה טובה ונגישות גם עבור אורחים מבוגרים.

כמה עולה להפיק מסיבה עם בידורית?

כיום קל להפיק אירועי קריוקי באמצעות בידורית. אפשרות אחת היא לרכוש בידורית חדשה ולהשתמש בה לעיתים קרובות עבור אירועי קריוקי, בעוד אפשרות אחרת היא לחסוך בהוצאות ולשכור את הציוד ספציפית לחנוכה.

היתרון של בידורית הוא חיסכון כלכלי. בהשוואה לאמצעי הגברה אחרים שעלותם אלפי שקלים, זהו מוצר בסיסי בעלות אטרקטיבית. אפשר להפסיק מסיבת חנוכה עם קריוקי בתקציב מוגבל של כמה מאות שקלים בלבד. כל אחד יכול להציב סדר עדיפויות ולהחליט על מה לחסוך. הדבר החשוב הוא לתכנן מראש את המסיבה, להשקיע בבחירת שירים וציוד הגברה ולא לשכוח להכין את המקום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן