איך תדעי שהילדים לא שותים מים מזוהמים: המדריך לאם המודאגת

איך תדעי שהילדים לא שותים מים מזוהמים: המדריך לאם המודאגת

ביום קיץ חם, חשוב  לך מאד שהילדים שלך יקפידו על שתיה – גם אם הם יוצאים לשחק בחוץ, וגם אם הם נשארים בבית. הסכנה עבור ילדים היא, שהם יתייבשו בשל העובדה שהם לא מקפידים על שתיה מספקת, בוודאי בעונה החמה. חשוב מאד להבין עם זאת, ששתייה בכמות מסוימת איננה מספיקה. אחרי הכל, אם מדבור על מים מהברז, איך תדעי שלא מדובר על מים מזוהמים? איך אפשר להיות בטוחים שאין תופעה של זיהום מים? הנה מדריך כך שתדעי מה לעשות.

הדרך לזיהוי המים המזוהמים 128960885

  • מה מעורר חשד? – מתי אפשר לחשוד שמדובר על תופעה של חיטוי מים לא נעימה? כאשר את מזהה שיש צבע שונה במים מבדרך כלל, כאשר למים יש ריח שונה, כאשר זרם המים איננו אחיד, אלא נראה שהוא יוצא במעין פולסים שונים. כדאי גם לרדת לאזור שבו רואים את מד צריכת המים ולראות האם הוא מתפקד כרגיל, שכן הוא יכול להצביע על מערכת טיהור תקולה. כל הסממנים הללו – בהחלט צריכים להרתיע אותך.
  • איך מבצעים את הדגימה? – אדם רגיל לא יכול לבדוק האם מדובר על מים מזוהמים משום שאין לו את הכלים לכך והוא לא הוסמך לכך. מומלץ בחום ליצור קשר עם חברה מנוסה, שפועלת ברישיון מטעם משרד הבריאות. מדובר על אנשי מקצוע שמתמחים בזיהוי של זיהום מים, ויכולים לקחת דגימה מתוך המים בדירה שלך, ולבדוק אותם ולחזור עם תשובות תוך מספר ימים.
  • ומה אם צריך חיטוי מים? – כמובן שאם התגלה חס וחלילה זיהום, אותם אנשי מקצוע בדיוק, גם יוכלו לבצע עבורך ועבור ילדייך תהליך של חיטוי מים. התהליך יכלול התקנה מחודשת של מערכת מז"ח או שדרוג שלה, וכמובן יתרונות ייעודיים של חיטוי מים בכל אזור בדירה במידת הצורך.

להימנע משימוש במים מזוהמים!

יש לזכור שמים מזוהמים הם מזיקים לריאות באופן משמעותי ועלולים לגרום למחלות עיכול – ובכדי לשמור על הבריאות של ילדייך, מוטב לתת לכך מענה מהיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן