שערים חשמליים מעוצבים – גם עוצמה וגם יופי

שערים חשמליים מעוצבים – גם עוצמה וגם יופי

 

שערים חשמליים משמשים במקומות שונים ולצרכים מגוונים כאלה ואחרים לרבות כניסות לישובים, למפעלי תעשייה ומתחמי מחסנים, בכניסות למתקנים ביטחוניים שונים, בכניסות לחניונים, למבני ציבור שונים וכדומה. מטבע הדברים ללא כל צל של ספק בשערים אלה מקפידים על איכות השער וחוזקו על מנת למנוע מאנשים ורכבים לא רצויים להיכנס למקום ללא כל בקרה וסינון. אבל יש מקומות אשר בהם יש צורך בשערים אשר יהיו חזקים אבל גם מאד יפים ומדובר בשערים מעוצבים לבתים, למתחמים מיוחדים וכדומה.

מה הם שערים חשמליים מעוצבים

למעשה מדובר בשערים חשמליים לכל דבר אשר מבחינת המפרט הטכני דומים לשערים שאינם מעוצבים. ההבדל הוא בעיצוב השער לצרכים האסתטיים במקום הצבתם.

שערים חשמליים מעוצבים משמשים במקומות שונים לרבות:

  • ·         בכניסות לבתים פרטיים
  • ·         בכניסות למתחמים של מבנים ציבוריים
  • ·         בכניסות למתחמי גני אירועים
  • ·         בכניסות למתחמי שגרירויות

שערים אלה נבנים במסגריות מיוחדות ברחבי הארץ אשר מתמחות בתחום של פרזול בברזל או בפלדה ומעניקים להם צורה מיוחדת במינה, אשר משתלבת עם עיצוב המתחם בכניסה אשר בו הם מוצבים. שערים אלה יכולים להגיע בצורות שונות לרבות סלסולי מתכת בצורת חץ מעוגל כלפי מעלה, מוטות מעוצבים אשר משולבים אלה באלה בצורה מיוחדת, בצורת לוגו של חברה מסחרית אשר משולב בשער, בתוספת כיתוב בתוך או מעל לשער כחלק מהשער עצמו וכיוצא באלה.

ייצור והתקנת שערים מעוצבים

על מנת לקבל מוצר איכותי גם מבחינת החוזק והעמידות וגם מבחינת העיצוב, יש לפנות לחברות שונות כאלה ואחרות אשר מתמחות בשערים חשמליים מעוצבים אשר מעסיקים אומני ברזל לשם תכנון וביצוע החלק האסתטי של השער. בכל יתר המרכיבים יש להקפיד על איכות הציוד, המנועים ושיטות הפתיחה של שערים אלה שניתן ליישם אותם בצורה ידנית באמצעות כפתור פתיחה, או באמצעות שלט רחוק, באמצעות מערכת אינטרקום, באמצעות קודן או באמצעות מכשיר טלפון סלולארי. יש להקפיד כי החברה המתקינה מעניקה לכם אחריות מלאה לכל המרכיבים בשער כולל אמצעי הפתיחה השונים.

 למידע נוסף בנושא שערים חשמליים מעוצבים לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן