מהי מזותרפיה? מה היא מכילה?

מהי מזותרפיה? מה היא מכילה?

מהי מזותרפיה ומה היא כוללת?

תחום המזותרפיה, חגג לאחרונה 60 שנות קיום, והוא נחשב לאחד התחומים המרכזיים והחשובים ביותר, בתחום הרפואה האסתטית ורפואת העור. יש לציין כי כיום, כאשר מדובר על טיפולי מזותרפיה, הכוונה היא בעיקר למזותרפיה האסתטית. התפקיד שהל, הוא לסייע למטופלים לשמור על עור נקי, רענן, בריא, ללא קמטים וללא פצעים, ללא שומנים, ללא צלוליט, ואף לתרום לתאי השיער – אך מהצד השני, לעשות זאת ללא החומרים הביולוגיים המוכרים כמו רעלן הבוטוקס, אלא בתערובת של חומרים אחרים, בריאים ומזינים במיוחד עבור עור הפנים.

כל המידע על המזותרפיה

  • אילו חומרים יש במזותרפיה? – מגוון רחב מאד של חומרים קיימים בטיפולי המזותרפיה. מדובר על שילוב של מינרלים, ויטמינים, חומצה הילוארניצית, חומצות אמינו, קולגן וחומרי מילוי. החומרים הללו מוזרים לשכבה התת-עורית, ואינם כוללים שום הליך כירורגי.
  • באילו תופעות מטפלים? – אחד מהיתרונות המשמעותיים של מזותרפיה הוא בכך שהרכב החומרים המגוון, מאפשר לשנות את המינון של כל אחד מהמרכיבים, וכך אפשר בכל פעם לטפל בתופעה אחרת. ישנם טיפולי מזותרפיה שיעילים נגד הזדקנות עור הפנים, יש שיעילים נגד צלוליט, יש שיעילים מאד נגד נשירת השיער, וכיו"ב.
  • פעילות מהירה – אחד מהיתרונות המשמעותיים של טיפולי מזותרפיה, הוא שלאחריהם אפשר לחזור לפעילות השגרתית תוך זמן קצר. לא נדרש כמעט זמן התאוששות, התהליך עצמו לא כואב, והוא אף איננו ארוך, כך שהוא נוח מאד לאנשים עם לו"ז צפוף.
  • תוצאות – את התוצאות של טיפולי המזותרפיה תתחילו לראות תוך מספר שבועות – תלוי בתכיפות הטיפולים. יש לקחת בחשבון שנדרשים לפחות כשישה טיפולים עד שמתחילים לראות תוצאות, אך לרוב לאחר חודשיים של טיפולים קבועים – אתם תראו תוצאות ברורות, ולאחר מכן יש לחזור על הטיפול בטווח שבין חצי שנה לשנה.

ולמי זה מתאים?

היתרון העצום של טיפולי מזותרפיה הוא בכך שהם מתאימים להמון אנשים! כל אדם מגיל 18 ומעלה ללא בעיות רפואיות קשות, יוכל לעבור את טיפולי המזותרפיה, במרפאה של רופא עור מומחה.

לפרטים נוספים וקביעת תור לייעוץ לפני טיפול במזותרפיה לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן