אל תארזו לפני שקראתם את הכתבה! כל הדברים החשובים לפני מעבר דירה

אל תארזו לפני שקראתם את הכתבה! כל הדברים החשובים לפני מעבר דירה

מעבר דירה תמיד כרוך בשמחת המעבר למקום חדש, אבל תמיד יש גם חששות לגבי ההובלה, מעבר כל החפצים בשלום, נזקים שעלולים להגרם לדברים מסויימים וכדומה. בנוסף ישנם מספר דברים חשובים שיש לעשות, לפני שמתחילים באריזת הדירה לקראת המעבר. בין הדברים החשובים שתצטרכו לעשות, ניתן למנות בחירת חברת הובלות בירושלים (כאשר ההובלה בירושלים), הודעה לרשויות על המעבר וכדומה.

בחירת חברת הובלות בירושלים

אם אתם עוברים דירה בירושלים, מומלץ לעבוד עם חברת הובלות בירושלים ולא מאף מקום אחר. דבר זה חוסך זמן וכסף. עקב התחרות הגדולה בתחום ההובלות, יש לברר אודות חברת ההובלות, ולקבל עליה המלצות אישיות. עדיף לעבוד עם חברה, שמישהו שאתם מכירים עבד איתה, וקיבל שירות ומחיר טובים. אם אין לכם חברים כאלה, תוכלו לברר אודות חברות הובלה באינטרנט. לכל חברה שמכבדת את עצמה כיום יש אתר אינטרנט משלה. באתר היא מפרטת את סוג השירותים שהיא נותנת ואת חוג לקוחותיה. נסו לברר עם אחד הלקוחות אודות שביעות רצונם מעבודת המוביל.

שני פרמטרים חשובים נוספים לבחירת חברת הובלות הם: אמינות ודיוק. יש לסכם עם חברת ההובלות את פרטי ההובלה מראש כולל המחיר, יום ההובלה ושעת ההובלה. את הכל יש להעלות על הכתב בצורת חוזה, ואין לשלם לפני שהחוזה חתום. גם במידה ואתם מעוניינים בשירותי אריזה של תכולת הבית, סכמו זאת מראש עם המוביל והכניסו לחוזה.

ביום המעבר דאגו, כי יש מקום חניה למשאית המוביל מול הבניין שלכם, וכי יש לכם את מספר הנייד של אחראי ההובלה בשטח. וודאו כי למוביל יש את הכתובת, שאליה החפצים עוברים, וכי גם ביעד יש למוביל מקום לחנות מול הבניין. דאגו לכסף מזומן מספיק לתשלום התשר לסבלים, וכי יש מספיק בקבוקי מים עבורם.

הודעות על מעבר הדירה

לפני שאתם עוברים לדירה החדשה, עליכם להודיע על הכתובת החדשה שלכם למספר גורמים חשובים:

ראשות הדואר – הודיעו לדואר על הכתובת החדשה שלכם, כדי שהמכתבים שלכם יגיעו אליכם לדירה החדשה כבר מהיום הראשון.

משרד הפנים – הודיעו על שינוי הכתובת שלכם במשרד הפנים.

בנקים ומוסדות שונים – מומלץ להודיע גם לבנק שלכם וגם לחברות אחרות, שאתם עובדים איתן באופן קבוע על הכתובת החדשה שלכם.

חברת הכבלים – הודעה מראש לחברת הכבלים או הלווין על יום ההובלה תגרום לכך, שבאותו היום יגיע טכנאי לנתק את המנוי שלכם בדירה הישנה, ולחבר אותו בדירה החדשה.

עירייה – אם אתם עוברים מעיר לעיר הודיעו לרשות המקומית על המעבר ועל כתובתכם החדשה, כך תוכלו לזכות בכל ההטבות, שתושבי אותה העיר זוכים לה.

מעבר דירה כרוך בפעולות רבות. כדי לא לשכוח אף אחת מהן, הכינו לעצמכם רשימה עם כל הדברים שהוזכרו כאן, ועשו V על כל פעולה שכבר עשיתם.


4

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן