מיתוג חתונה – יש דבר כזה ולמה הוא נועד?

הפקת חתונה זה כבר מזמן לא מה שהיה פעם. אם לפני 40 ו-50 שנה, היה אפשר לערוך חגיגת חתונה ספונטנית קטנה, אפילו בבית או בכותל, היום מדובר באירוע של ממש, אירוע בקנה מידה כזה שיודע להציב את האתגרים הגדולים ביותר איתם נדרשים להתמודד גם מפיקים גדולים ומובילים. בהפקת אירוע חתונה בהיקף של מאות אלפי שקלים ואולי גם יותר מכך, זה פתאום הופך מאוד הגיוני לבצע מהלך של מיתוג חתונה, בדיוק כפי שעושים בתהליכי הפקה של אירועים מסחריים. השאלה היא למה נועד בכלל התהליך של מיתוג חתונה ומי בכלל זקוק לזה?

 

מיתוג חתונה – מרכיב נוסף בבניית החוויה לאורחי האירוע

ובכן, מיתוג חתונה הוא מהלך שמיועד, כמו מרכיבים חשובים אחרים, ליצור את החוויה שממנה יוכלו אורחי החתונה ליהנות. כך למשל, אתם משקיעים כסף רב בבחירת קייטרינג איכותי ויקר שישבה את בטנם של האורחים, משקיעים באטרקציות מעניינות שישבו את עיניהם וליבם ולבטח משקיעים בגן או אולם אירועים שיעטפו את החוויה כולה עם המרחב והעיצוב המתאימים. מול כל אלה, הופך הנושא של מיתוג חתונה למרכיב זול ופשוט מאוד שבאמצעותו תוכלו לשדרג את החוויה, ליצור ציפייה ולהפוך את האירוע שלכם לאירוע יוצא דופן ובלתי נשכח.

 

שימוש במגוון ערוצים ואמצעי מיתוג

במסגרת התהליך של מיתוג חתונה נעשה שימוש במגוון ערוצים ואמצעים כמו ווטסאפ, אתר אינטרנט, רשתות חברתיות שונות כמו פייסבוק וטוויטר, וכמובן בחומרים מודפסים הנשלחים אל האורחים. באמצעות אמצעים אלה מבוצע תהליך של מיתוג הכולל בתוכו בנייה של ציפייה למה שמחכה לאורחים באירוע, שימוש בצבעים, מוטיבים, ביטויים חוזרים ונשנים וכן הלאה, שבסופו של דבר מגיעים עד יום החתונה ומלווים את אירוע החתונה לכל אורכו. בתהליך המיתוג ניתן לשלב גם פעילויות היתוליות ותחרותיות נושאות פרסים (למשל, ריקוד פרטי עם החתן והכלה), הכל במטרה לפתח ולבנות את חוויית החתונה.

 

לחלוטין לא רק לידוענים

מיתוג חתונה עם ברוך שטרן הופך לאלמנט חשוב במיוחד עבור אירועים גדולים של מעל 1,000 אורחים ובמיוחד כאשר מדובר באנשים ציבוריים הזוכים לסקירה נרחבת על חתונתם. במקרים אלה, פעילות המיתוג מתבצעת בצורה יסודית יותר ובעלויות גבוהות הרבה יותר, כחלק מהתהליך הרציף והקבוע של בניית דמותו של איש הציבור, שבמקרה עכשיו גם מתחתן. יחד עם זאת, לא מדובר כלל וכלל בשירות פרטי לידוענים, ומהערך של מיתוג חתונה יכול כל זוג ליהנות, ובמסגרת תקציב סביר לחלוטין שמייצר ערך משמעותי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Proudly powered by WordPress
Theme: Esquire by Matthew Buchanan.

Skip to content